Výroba a kopírování klíčů

Sháníte náhradní klíč k bytu, schránce, autu nebo atypický klíč ke starému zámku? Nic z toho pro nás není problém, vyrábíme širokou škálu klíčů všech druhů. Na počkání Vám vyrobíme také různé typy klíčů FAB a některé druhy atypických klíčů. To vše za velmi příznivou cenu.

Vložkové klíče

Slouží k zamykání nebo odmykání zámku vybaveným cylidrickou nebo jinou vložkou. Vložkový klíč Vám u nás zhotovíme na počkání nebo do smluveného termínu. Jde-li o klíč s chráněným profilem (právní ochranou) je nutné předložit bezpečnostní kartu z důvodu evidování chráněných profilů .

Dozické klíče

Dozické klíče slouží k zamykání nebo odmykání dozického, zadlabacího zámku. Nové klíče zhotovujeme na počkání, v případě atypického tvaru klíč zhotovíme do smluveného termínu.

Autoklíče

Zhotovujeme široký sortiment auto, motoklíčů, včetně auto, motoklíčů s imobilizérem. Většinu klíčů vyrábíme na počkání. Vyrábíme na většinu vozů všech značek.

Autoklíče s imobilizérem (čipové)

Zhotovujeme autoklíče s volně kódovaným čipem. Mechanicky zhotovíme zuby klíče a nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče na klíč nový.

Tvarové klíče

Nové tvarové klíče, které se od sebe liší tvarem (číslem) a výrobcem zhotovujeme na počkání, pokud má klíč atypický tvar, tak do smluveného termínu. Jde o klíče sloužící k zamykání a odemykání obyčejného, zadlabacího zámku.

Trezorové klíče

Nové trezorové klíče k zamykání nebo odmykání trezorového zámku zhotovujeme do smluveného termínu.

Schránkové klíče

Prodáváme typizované schránkové klíče, vyrábíme klíče k netypizovaným schránkám.

Klíče s boční ochranou (důlkové klíče)

Kvalitní důlkové klíče jsou vždy chráněny proti neoprávněné výrobě klíčů bezpečnostní kartou a jejich výroba je smluvně podmíněna s výrobcem cylindrických důlkových vložek. Dodáváme zejména velmi kvalitní cylindrické vložky s důlkovým klíčem firmy …….

Atypické klíče

Atypické klíče vyrábíme na zakázku. Bližší informace na dotaz ke konkrétní zakázce.

Aktuálně doporučujeme